Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare a deseurilor municipale in amestec-Leresti Arges Referat nr. 4353/21.04.2021 3 luni( mai-iulie 2021)

Număr anunț
DA27853403
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
FINANCIAR URBAN SRL (CUI 15343880)
Cod CPV
90511000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11,94 RON
Valoare atribuită
11,94 RON
Data publicării
27.04.2021 00:00
Data finalizării
27.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11,94 RON

din 11,94 RON estimat