Atribuită Cumpărare directă

Servicii lunare de asistenta si suport pentru modulele CONTABILITATE BUGETARA, SALARII, IMPOZITE SI TAXE, REGISTRU AGRICOL - varianta WEB, Backup din cadrul pachetului APLxPERT dupa cum urmeaza (4.050 lei + TVA): PACHET APLXPERT : - Impozite și Taxe APLxPERT - Personal/Salarizare APLxPERT - Contabilitate Bugetară + Mijloace Fixe APLxPERT - Registru Agricol APLxPERT-web - Servicii lunare de salvare (backup) pentru aplicatiile APLxPERT Gestiunea documentelor ePRIM / Registratura - 600 LEI + TVA Serviciile prestate sunt urmatoarele: a) Interventie remote rapida direct pe serverul beneficiarului si remedierea eventualelor disfunctionalitati. b) Interventia se face pe baza cererilor sosite prin e-mail la adresa suport@sobis.ro, cu timpul de reactie de max. 2 ore de la preluarea cererii între orele 8 -17. c) linie de Suport Central(Hotline: 0269/230039), in perioada 01.05.2021-31.12.2021,conform ofertei nr. 12231/26.04.2021.

Număr anunț
DA27853594
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37,20 RON
Valoare atribuită
37,20 RON
Data publicării
27.04.2021 00:00
Data finalizării
27.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37,20 RON

din 37,20 RON estimat