Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica si suport pentru produsul "Sistemul Informatic de management si Arhivare al Documentelor Pirs eCJ" de la nivelul Cosniliului Judetean. Pret abonament/luna (fara tva). Durata contractului: 01.05.2021 – 31.12.2021 cu posibilitate de prelungire prin act aditional cu maxim 4 luni in conformitate cu art. 165 din HG 395/2016.

Număr anunț
DA27809539
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19,20 RON
Valoare atribuită
19,20 RON
Data publicării
20.04.2021 00:00
Data finalizării
20.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19,20 RON

din 19,20 RON estimat