Atribuită
Cumpărare directă
GAROM FILE HERING SOS TO1 CV 252 1 922,32 BARIL.SPAGHETTI NR.5 1KG CU 100 1 768,00 TPS FAINA ALBA 000 1KG PG 100 1 203,00 AROVIT GEM CAPSUNI PAT.1, GL 20 1 220,40 AROVIT GEM FR.PA.PAT.1,4K GL 40 1 440,80 AROVIT GEM VISI.PAT.1,4KG GL 40 1 440,80 DELIKAT LEGUME 1KG PG 50 1 917,50 LA MINUT MUSTAR 300G BO 300 1 774,00
- Număr anunț
- DA27868842
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,69 RON
- Valoare atribuită
- 4,69 RON
- Data publicării
- 28.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.