Atribuită
Cumpărare directă
DERO OZON+ AUTOMAT 20KG BU 20 1 1797,00 EPACK LAVETA UMEDA 3BUC RE 30 1 141,60 FINO BUR.SARMA 2BUC BU 25 1 68,25 OTI BURETI 150X70X45MM 10 BU 10 1 97,70 COLGATE CALCIU PASTA DIN. TU 90 3 637,20 COLGATE ZIG ZAG PER.D.MED BU 125 1 657,50 FINO LD SAC GUNOI 120L/10 PG 50 1 356,00 FINO SAC GUNOI 35L/30BUC BU 50 1 132,00 FINO SAC GUNOI 60L/20BUC BU 50 1 164,00 OTI SACI MENAJERI 240L 10 BU 25 1 317,00 BIC 3 SENSITIVE CARTON24B BL 10 24 540,00 BIC SINGL SENS ORANGE36 BL 2 36 59,04 PALMOLIVE CLASSIC CREMA R BU 20 1 118,20 W G 2IN1 P.NORMAL 400ML RE 60 1 599,40 W G HERBS SAMPON 400ML RE 60 1 599,40 TPS REZ.MOP BUMB.XXL 250G SE 10 3 117,00
- Număr anunț
- DA27869123
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,40 RON
- Valoare atribuită
- 6,40 RON
- Data publicării
- 28.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.