Atribuită
Cumpărare directă
- Calarasi, Strada 1 Decembrie 1918, Nr. 1, Bl. -, Sc. -, Et. , Ap.=Digi Internet Business 500 mbps-983,5 lei fara tva, Subnet 32 IP-100 lei fara tva, 1 post analogic-21,8488 LEI fara tva - Calarasi, Strada Musetelului, Nr. -, Bl. J24, Sc. 1, Et. , Ap. 301-1 post analogic-21,8488 LEI fara tva total lunar=1127,20 lei fara tva
- Număr anunț
- DA27854194
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9,02 RON
- Valoare atribuită
- 9,02 RON
- Data publicării
- 27.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.