Atribuită
Cumpărare directă
Furtun hidrant cu racorduri legate(aluminiu), cu presiunea de lucru de 15 bari,presiunea de spargere de 40 bari,lungime 20 metri,diametrul interior de 52mm,greutatea totala este de 5,5kg,temperatura de lucru in intervalul de -30 +60 grade Celsius, produsul este de provenienta UE si este introdus pe piata conform OMAI88/2012 si se conformeaza standardului EN 145120:2014-52-20
- Număr anunț
- DA27840333
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL GIURGIU (CUI 4145853)
- Furnizor / câștigător
- NEC PRO LOGISTIC SRL (CUI 20951590)
- Cod CPV
- 44482100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,66 RON
- Valoare atribuită
- 5,66 RON
- Data publicării
- 23.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.