Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere trimestrial: - masina industriala de spalat SPAL 60 - 2 buc x 500 lei/buc = 1000 lei; - storcator industrial STOR2 - 2 buc x 400 lei/buc = 800 lei; - calandru industrial - 1 buc x 400 lei/buc = 400 lei Valoare totala = 2200 lei/trimestru Contractul se incheie pentru perioada 01.05.2021- 31.12.2021
- Număr anunț
- DA27807182
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
- Furnizor / câștigător
- SOLINVEST SRL (CUI 1630667)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,60 RON
- Valoare atribuită
- 6,60 RON
- Data publicării
- 20.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.