Atribuită
Cumpărare directă
Cod Produs Produs Buc Pret Unitar fara TVA Pret Unitar cu TVA Pret Moneda Termen de livrare Total cu TVA TK5270- OEM Kyocera 1T02TV0NL0 standard capacity TK5270 black 8000 pg 6 430.00 511.70 3070.20 LEI maxim 30 zile TK1170-OEM Cartus Toner pentru Kyocera TK-1170 OEM Original -7200 pg 12 223.00 265.37 3184.44 LEI maxim 30 zile C252UK0-OEM Cartus Laser Lexmark MC2535adwe Black 8000 pagini Original 5 452.00 537.88 2689.40 LEI maxim 30 zile Q2612A compa Cartus Laser Q2612A Compa -2000 pagini Compatibil 5 20.00 23.80 119.00 LEI maxim 30 zile TK1140- Compa Cartus Laser Kyocera FS1035, FS1135, M2035, M2535 Compatibil 7200 pg 5 25.00 29.75 148.75 LEI maxim 30 zile Total oferta 9211.79 7741.00 Total cu TVA Total fara TVA
- Număr anunț
- DA27859034
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA A POLITIEI LOCALE TIMISOARA (CUI 27872311)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,74 RON
- Valoare atribuită
- 7,74 RON
- Data publicării
- 27.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.