Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii auto Dacia LOGAN 1.5 DCI 50 KW2008

Număr anunț
DA34444555
Autoritate contractantă
LIC.TEHN.UNIO-TRAIAN VUIA (CUI 3897440)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.927.789 RON
Data publicării
07.11.2023 11:23
Data finalizării
08.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.927.789 RON