Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie publica de servicii de asigurare a autovehiculelor tip CASCO, apartinand APIA-C.J. Giurgiu: Autoturism Hyundai Tucson cu numar de inmatriculare GR04RXX si serie sasiu KMHJN81VP7U687636 , autoturism DACIA LOGAN cu numar de inmatriculare GR04RXU si serie sasiu UU1LSDJKF37779742, autoturism Hyundai Tucson cu numar de inmatriculare GR04RXY si serie sasiu KMHJN81VP7U687664, autoturism DACIA LOGAN cu numar de inmatriculare GR04RYD si serie sasiu UU1LSDJKF37779702, autoturism DACIA LOGAN cu numar de inmatriculare GR04RYE si serie sasiu UU1LSDJKF37779732. Valabilitate: 12 luni, cu incepere de la data 18.04.2021.
- Număr anunț
- DA27723288
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN GIURGIU (CUI 20738836)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,42 RON
- Valoare atribuită
- 7,42 RON
- Data publicării
- 07.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.