Atribuită Cumpărare directă

Achizitie publica de servicii de asigurare de raspundere civila RCA pentru 2 autoturisme APIA-C.J. Giurgiu: autoturism Dacia Duster cu numar de inmatriculare GR-04-XHG si serie de sasiu UU1HSDJ9G58854793 si autoturism Dacia Duster cu numar de inmatriculare GR-04-XHE si serie de sasiu UU1HSDJ9G8854794 Perioada asigurata: 12 luni, incepand cu data de 02.05.2021.

Număr anunț
DA27813640
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN GIURGIU (CUI 20738836)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,03 RON
Valoare atribuită
1,03 RON
Data publicării
21.04.2021 00:00
Data finalizării
21.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,03 RON

din 1,03 RON estimat