Atribuită Cumpărare directă

Autoturism: DACIA LOGAN; SM-13- PCC– Comuna Cauas – RCA 1) Tip asigurare –Servicii de asigurare de raspundere civila auto RCA 2) Date despre asigurare / acoperiri –Asigurare obligatori de respundere civila auto RCA 3) Valabilitate : 12 luni, 10.04.2021 - 09.04.2022. 4) Prima de asigurare = 303 RON

Număr anunț
DA27725278
Autoritate contractantă
COMUNA CAUAS (CUI 3896836)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303 RON
Valoare atribuită
303 RON
Data publicării
07.04.2021 00:00
Data finalizării
07.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

303 RON

din 303 RON estimat