Atribuită
Cumpărare directă
1) 66514150-2 Servicii de asigurare a navelor 2) Autoritatea Contractanta; Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta 3) Tip asigurare: CASCO Maritim ( H&M) si P&I 4) Date despre asigurare: Contractarea serviciului de asigurare tip CASCO maritim şi tip P&I maritim cod CPV 66514150-2 pentru nava Corveta 265 ,,Cam Horia MACELLARIU”, care execută misiuni în perioada 13.04.2021-16.04.2021, în zona de navigaţie Marea Neagră. 5) Prima de asigurare 3.960 Ron 6) Perioada de valabilitate: 09.04.2021- 21.05.2021 (40 zile)
- Număr anunț
- DA27754383
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514150-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,96 RON
- Valoare atribuită
- 3,96 RON
- Data publicării
- 12.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.