Atribuită Cumpărare directă

Pachet Servicii de asigurări auto - asigurări obligatorii tip RCA pentru anul 2021 la autovehiculele cu numar de inmatriculare AB-07-WMS la data de 29.04.2021, AB-04-CJA la data de 18.04.2021 și asigurări facultative tip CASCO pentru anul 2021 la autovehiculele cu numar de inmatriculare AB-07-WMS la data de 17.04.2021, AB-04-CJA la data de 18.04.2021. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese în sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.

Număr anunț
DA27735546
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,11 RON
Valoare atribuită
2,11 RON
Data publicării
08.04.2021 00:00
Data finalizării
12.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,11 RON

din 2,11 RON estimat