Atribuită
Cumpărare directă
1. 1-Amino-naftalina (1-naftil-amina); 1-Naphthylamine for synthesis. CAS 134-32-7, pH 7.1 (1 g/l, H₂O, 20 °C). 100 g 1 buc 103 lei 2. Acid sulfanilic ACS,Reag. Ph Eur 250 g 1 buc 281 lei 3. Azotit de sodiu pentru analiza, EMSURE® ACS,Reag. Ph Eur 100 g 1 buc 65 lei 4. Clorura de amoniu pentru analiza, EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur 500 g 1 buc 142 lei 5. Acetat de amoniu pentru analiza, EMSURE® ACS,Reag. Ph Eur 1 kg 1 buc 152 lei 6. 1,10-Fenantrolina monohidrat GR ACS 100 g 1 buc 2060 lei 7. Fier - solutie standard 1000 mg Fe, (FeCl₃ in 15% HCl) Titrisol® fiola 1 buc 115 lei 8. Reactiv Nessler pentru determinare saruri de amoniu 500 ml 1 buc 283 lei Total fara TVA = 3201.00 Lei
- Număr anunț
- DA27870275
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- CHIMEXIM S.R.L. (CUI 23652054)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,20 RON
- Valoare atribuită
- 3,20 RON
- Data publicării
- 28.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.