Atribuită Cumpărare directă

2x185G RARAUL BRANZA FAGARAS 7*6.12 / 42.84 900G INTEGRA CARNE TOCATA AMESTEC CONGELATA 6*15.27 / 91.62 ARO BRANZA TOPITA SMANTANA 140G 6*2.69 / 16.14 ARO CASCAVAL 500G 6*10.9 / 65.4 ARO FAINA 000 1KG 1/10.76 / 10.76 ARO FASOLE ALBA 1KG 1*36.46 / 36.46 ARO MUSCHI FILE 2,292 kg*23.01 / 52.74 ARO OUA M 1X30BUCATI 2*12.32 / 24.64 ARO TELEMEA DE VACA CCA 500G 6,14 kg*17.21 / 105.67 ARO ZAHAR 1KG 1*25.05 / 25.05 BANEASA FIDEA DE CASA 200G 10*2.26 / 22.6 CARTOFI ALBI CALIBRUL 65+ 10KG 1*11.82 / 11.82 CASTRAVETI FABIO 1,12 kg*6.36 / 7.12 CEAPA GALBENA 9,92 kg*1.59 / 15.77 DANONE IAURT NATURAL 3.5%GRASIME 130G 28*0.86 / 24.08 FINE LIFE CARNATI CABANOS 4,54 kg*13.88 / 63.02 GIUSTO NATURA SUC PORTOCALE 2L 2*16.76 / 33.52 GRAPEFRUIT ROSU 3,305 kg*3.99 / 13.19 KIWI 2,6 kg*7.99 / 20.77 MERE IDARED 11,93 kg*2.28 / 27.2 METRO CHEF CARTOFI GRATINATI CONGELATI 1.5KG ❄ 1*41.09 / 41.09 METRO CHEF CIOLAN AFUMAT DEZOSAT 5,64 kg*23.07 / 130.11 METRO CHEF SUNCA PRAGA 1,599 kg*21.69 / 34.68 MORCOVI 10,085 kg*1.82 / 18.35 Metro Chef Masline NEGRE Fs 200-230 2kg 3*29.26 / 87.78 PAKMAYA DROJDIE USCATA 10G 3*4.5 / 13.5 PERUTNINA CREMWURSTI DE PUI 1KG 1*15.44 / 15.44 PULPE PUI INFERIOARE CONGELATE 10KG 2*73.3 / 146.6 ROSII 1,16 kg*4.9 / 5.68 SEARA FICAT PUI CONGELAT 1KG 5*6.41 / 32.05 TELINA 2,19 kg*2.69 / 5.89 USTUROI 500G 1*8.49 / 8.49 VARZA ALBA 4,155 kg*1.83 / 7.6 VINETE 3,09 kg*6.99 / 21.6

Număr anunț
DA27727352
Autoritate contractantă
Centrul Rezidential pentru Persoane Varstnice – Pensionari (CUI 35107515)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15890000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,28 RON
Valoare atribuită
1,28 RON
Data publicării
07.04.2021 00:00
Data finalizării
07.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,28 RON

din 1,28 RON estimat