Atribuită Cumpărare directă

ARO BRANZA TOPITA SMANTANA 140G 1 14 / 14 / 14 2.69 / 37.66 103858 ROSII 1 kg 2,265 / 2,265 / 2 kg 5.3 / 12 297786 RTO CEAFA DE PORC FARA OS CONGELAT 1 kg 38,2 / 38,2 / 35 kg 15.58

Număr anunț
DA27792661
Autoritate contractantă
Centrul Rezidential pentru Persoane Varstnice – Pensionari (CUI 35107515)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
645 RON
Valoare atribuită
645 RON
Data publicării
16.04.2021 00:00
Data finalizării
19.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

645 RON

din 645 RON estimat