Atribuită
Cumpărare directă
ARDEI KAPIA ROSU 1 kg 6,885 / 6,885 / 5 kg 10.91 / 75.12 243090 ARO SALATA ICRE DE CRAP CEAPA 80G 4 18 / 18 / 18 3.88 / 69.84 291336 ARO SARDINE SARDINE SOS TOMATE 125g 1 72 / 72 / 72 2.45 / 176.4 103832 PASTARNAC 1 kg 1,825 / 1,825 / 2 kg 2.79 / 5.09 297786 RTO CEAFA DE PORC FARA OS CONGELAT 1 kg 35,37 / 35,37 / 40 kg 15.58 / 551.14 103717 SALATA VERDE 1 8 / 8 / 8 2.27
- Număr anunț
- DA27792701
- Autoritate contractantă
- Centrul Rezidential pentru Persoane Varstnice – Pensionari (CUI 35107515)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 896 RON
- Valoare atribuită
- 896 RON
- Data publicării
- 16.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.