Atribuită
Cumpărare directă
Servicii poștale pentru remiterea permiselor de conducere emise in Italia cu documente similare romanesti, la adresa Ministero Delle Infrastrutture e Dei Transporti-Dipartimento Per I Transporti e La Navigazione Ed I Sistemi Informativi e Statistici –Roma ridicate de la Serviciul Public Comunitar Regim Permise de Conducere si Inmatriculari Vehicule, pentru perioada 19 mai-decembrie 2021, prin care se vor trimite premise la începutul fiecărei luni, pentru luna anterioară în gramaj de aproximativ 200 gr., excepție fiind luna mai urmând a se trimite 800 gr., pe o perioadă de 8 luni, conform termenelor menționate mai jos, de la data de 19.05.2021 pană la data de 31.12.2021, cu valoarea de 593,28 lei fara TVA, respectiv 706,00 lei cu TVA defalcată astfel: -19 mai 2021-greutate-800 gr-87,39 lei fara TVA, respectiv 104,00 lei cu TVA -2 iunie 2021-greutate-200 gr-72,27 lei fara TVA, respectiv 86,00 lei cu TVA -7 iulie 2021-greutate-200 gr-72,27 lei fara TVA, respectiv 86,00 lei cu TVA -4 august 2021-greutate-200 gr-72,27 lei fara TVA, respectiv 86,00 lei cu TVA -1 septembrie 2021-greutate-200 gr-72,27 lei fara TVA, respectiv 86,00 lei cu TVA -6 octombrie 2021-greutate-200 gr-72,27 lei fara TVA, respectiv 86,00 lei cu TVA -3 noiembrie 2021-greutate-200 gr-72,27 lei fara TVA, respectiv 86,00 lei cu TVA -8 decembrie 2021-greutate-200 gr-72,27 lei fara TVA, respectiv 86,00 lei cu TVA
- Număr anunț
- DA27858180
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului Jud Ilfov (CUI 8612757)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64110000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 593 RON
- Valoare atribuită
- 593 RON
- Data publicării
- 27.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.