Atribuită Cumpărare directă

Servicii de încasare și emitere rovinietă electronică pentru un vehicul categoria G, cu număr de înmatriculare GL.10.NTT, cu o valabilitate de 7 zile, începând cu data de 29.04.2021.

Număr anunț
DA27859124
Autoritate contractantă
Politia Locala Galati (CUI 18263301)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83 RON
Valoare atribuită
83 RON
Data publicării
27.04.2021 00:00
Data finalizării
27.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83 RON

din 83 RON estimat