Atribuită Cumpărare directă

Roviniete electronice vehicule categoria A, valabilitate 12 luni, pentru autovehiculele DJ11ZKY, DJ11ZKZ, valabilitatea acestora incepe cu data de 24.04.2021

Număr anunț
DA27764196
Autoritate contractantă
Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231 RON
Valoare atribuită
231 RON
Data publicării
13.04.2021 00:00
Data finalizării
13.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231 RON

din 231 RON estimat