Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE INTRETINERE ECOTAXA 1.35 LEI MANOPERA: REVIZIE VEHICUL 2.50H X 79.41 LEI INLOC DISC + PLACUTE DE FRANA FATA 1.50H X 79.41 LEI TEST DE FANA PE STAND CU ROLE 1H X 22.69 LEI PIESE: GARNITURA BUSON GOLIRE ULEI 1 BUC X 2.41 LEI FILTRU ULEI 1BUC X 30.62 LEI FILTRU MOTORINA 1BUC X 149.73 LEI FILTRU AER 1BUC X 38.72 LEI FILTRU HABITACLU 1BUC X 76.97 LEI DISC FRANA 1BUC X 356.62 LEI PLACUTE FRANA 1BUC X 120.43 LEI SURUB M6 4BUC X 2.10 LEI DACIA OIL PLUS DPF DIESEL 5W30 1L 1BUC X 42.29 LEI DACIA OIL PLUS DPF DIESEL 5W30 4L 1BUC X 152.75 LEI SPRAY CURATATOR FRANE 0.50 X 19.60 LEI SPRAY VASELINA CUPRU 0.20 X 53.20 LEI TOTAL SERVICII: 1.341,07 LEI referat/9492/21.04.2021-Borbath Istvan- CV 21 JUD
- Număr anunț
- DA27842791
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Covasna (CUI 9832041)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI 6682144)
- Cod CPV
- 50112200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,34 RON
- Valoare atribuită
- 1,34 RON
- Data publicării
- 26.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.