Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de întreţinere şi reparare a autovehiculelor aflate in utilizarea Serviciului Garda Forestiera Judeteana Harghita (sediul din Miercurea Ciuc) – confom anuntului nr. ADV 1209632.Având în vedere faptul că serviciile mai sus menţionate au caracter de regularitate, ele fiind asigurate permanent, GFBV poate prelungi contractul prin act adiţional în perioada ianuarie – aprilie 2022, în funcţie de alocaţia bugetară. Valoare estimată pentru perioada 01.01.2022-30.04.2022 este de 4.160 lei fără T.V.A, respectiv 4.950 lei cu T.V.A.
- Număr anunț
- DA27861015
- Autoritate contractantă
- GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI 6682144)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8,32 RON
- Valoare atribuită
- 8,32 RON
- Data publicării
- 27.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.