Atribuită
Cumpărare directă
BUTUC 105 JAZZ CHEI NORMALE, BROASCA 035-107 NI-ZA (30/90/22D/240), GRUND UZUAL GRI S 5062 0.75L, VOPSEA EVRIKA DIVERSE CULORI 0.75L EVRIKA, VAR PASTA 5kg, MOMENT WOODWATERPROOF LEMN 250gr, SURUB FIXARE CAPAC WC, PENSULA 60 MANER ROSU, SILD MOBILIER 52 zam/cmr, DILUANT ALCHIDIC D509 A 0.9L, MOP MICROFIBRA BALERINA, SARMA ZINCATA 1, ELECTROZI SUP FIN 2.5*350, LEG PT CABLURI 3.75*150 NY NAT
- Număr anunț
- DA27808293
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA (CUI 16852335)
- Furnizor / câștigător
- BIO-STAR S.R.L. (CUI 5099470)
- Cod CPV
- 44316510-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 641 RON
- Valoare atribuită
- 641 RON
- Data publicării
- 20.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.