Atribuită Cumpărare directă

Tribunalului Prahova din localitatea Ploiesti, strada Valeni nr.44. Persoana de contact : Iulia Ocneanu - tel 0723 439 708. Judecatoria Ploiesti - localitatea Ploiesti, str. Gheorghe Lazar nr.6. Persoana contact -Lucia Seutea - tel.0761.092.948 Judecatoria Valenii de Munte- localitatea Valenii de Munte, str. Tipografiei nr.1. Persoana contact : Mariana Stuparu - tel. 0724.464.111 Judecătoria Cămpina- localitatea Cămpina, str. 1 Decembrie 1918 nr.14 . Persoana contact - Amalia Niteanu- tel.0724.827.244. Judecatoria Mizil - localitatea Mizil, str.Mihai Bravu nr.71 . Persaoana contact - Georgiana Militaru- tel. 0724.267.354. Judecatoria Sinaia - localitatea Sinaia , str. Aleea Dreptatii nr.1 Persoana contact - Daniela Niţă - tel.0745.052.962.

Număr anunț
DA27845448
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL PRAHOVA (CUI 2998315)
Furnizor / câștigător
PSM ENERGO CONSTRUCŢII S.R.L. (CUI 17382274)
Cod CPV
71630000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,06 RON
Valoare atribuită
1,06 RON
Data publicării
26.04.2021 00:00
Data finalizării
26.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,06 RON

din 1,06 RON estimat