Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Model imprimanta Cod cartus Nr. pagini printate cu acoperire de 5% U.M. Cant. 1 Kyocera ECOSYS M5526/P5026 KYOCERA TK5240 BK, 4K 4,000 buc. 3 2 KYOCERA TK5240 CYAN, 3K 3,000 buc. 2 3 KYOCERA TK5240 YELLOW, 3K 3,000 buc. 2 4 KYOCERA TK5240 MAGENTA, 3K 3,000 buc. 2 5 HP LJ PRO 300 COLOR MFP M375 M351; HP LJ PRO 400 COLOR MFP M475/M451 HP CE411AC CYAN 2.6K 2,600 buc. 1 6 HP CE412AC YELLOW 2.6K 2,600 buc. 1 7 HP CE413AC MAGENTA 2.6K 2,600 buc. 1 8 Canon ISensys LBP 251DW/252DW/253X/6670DN;Canon ISensys MF6140DN/6180DW/MF411DW/MF416DW/MF4180/MF418X/MF4190/MF419X;Canon Laserbase MF5840/MF 5880;Canon LBP 6300DN/6310DN/6650DN/6680X;Canon MF 5940/MF5980 CANON CRG719A, 2,1K 2,100 buc. 2 9 Toshiba TB-FC505 e-Studio 2505 2515 2555 3005 3015 3055 3505 3508 3515 3555 4505 4508 4515 4555 5005 5008 5015 5055 " Toshiba Waste Toner Bag 6AG00007695 TB-FC505E" buc. 1
- Număr anunț
- DA27721586
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,56 RON
- Valoare atribuită
- 4,56 RON
- Data publicării
- 06.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.