Ofertă acceptată Cumpărare directă

LOT 3: DOTĂRI – MOBILIER - PROIECT EXTINDERE ȘI DOTARE UPU

Număr anunț
DA34443040
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
44421720-0 · Dulapioare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.589.509 RON
Data publicării
06.11.2023 11:23
Data finalizării
08.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.589.509 RON