Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru instalatii termice si de ventilatie si climatizare

Număr anunț
DA34451471
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI 4505359)
Cod CPV
42512500-3 · Piese pentru dispozitive de climatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.341.406 RON
Data publicării
07.11.2023 11:23
Data finalizării
08.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.341.406 RON