Atribuită
Cumpărare directă
Colectare separată, transportul separat si tratare deşeuri similare reziduale generate de Scoala Gimnaziala Filiasi in urmatoarele locatii in perioada 01.05.2021-31.12.2021 astfel: 1. Bulevardul Racoteanu, nr. 148 (Scoala Gimnaziala Filiasi) – pentru o cantitate estimata de 4,4 mc/luna; 2. Str. Tudor Vladimirescu, nr. 4, Filiasi (Gradinita cu program normal nr. 1) – pentru o cantitate estimata de 1 mc/luna; 3. Str. Nicolae Balcescu, nr. 2, Filiasi ((Gradinita cu program prelungit nr. 3) - pentru o cantitate estimata de 2 mc/luna; 4. Str. Pandurilor, nr. 214, salt Balta, Filiasi (Scoala Gimnaziala Balta) - pentru o cantitate estimata de 1 mc/luna; 5. Str Pandurilor, nr. 186, sat Balta (Gradinita Balta) - pentru o cantitate estimata de 0,5 mc/luna; 6. Str. Dezrobirii, nr. 16, Filiasi (Scoala primara rromi) - pentru o cantitate estimata de 0,5 mc/luna; 7. Str. Scolii, nr. 15, sat Racarii de Sus (Scoala primara) - pentru o cantitate estimata de 1 mc/luna; Tariful aplicabil pentru colectarea deseurilor reziduale este 455 lei/tona fara TVA. Coeficientul de conversie pentru deseuri reziduale este de 0.24 to/1mc Valoarea estimata a contractului este de [(4,4 mc/luna X 8 luni X 0,24 to/mc) + (1 mc/luna X 8 luni X 0,24 to/mc) + (2 mc/luna X 8 luni X 0,24 to/mc) + (1 mc/luna X 8 luni X 0,24 to/mc) + (0,5 mc/luna X 8 luni X 0,24 to/mc) + (0,5 mc/luna X 8 luni X 0,24 to/mc) + (1 mc/luna X 8 luni X 0,24 to/mc)] X 455 lei/to = 9.085,44 lei fara TVA. mai putin
- Număr anunț
- DA27872446
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALĂ FILIAȘI (CUI 17123369)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90500000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9,09 RON
- Valoare atribuită
- 9,09 RON
- Data publicării
- 28.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.