Atribuită
Cumpărare directă
Colectare separată, transportul separat si tratare deşeuri similare reziduale generate de Liceul Tehnologic Dimitrie Filisanu din Filiasi in urmatoarele locatii in perioada 01.05.2021-31.12.2021 astfel: 1. Liceul Tehnologic Dimitrie Filisanu din Filiasi - Filiasi, Dolj, B-dul Racoteanu, nr.178 – pentru o cantitate estimata de 8,8 mc/luna; 2. Liceul Tehnologic Dimitrie Filisanu din Filiasi - Filiasi, Dolj, B-dul Racoteanu, nr.194 – pentru o cantitate estimata de 4,4 mc/luna; Tariful aplicabil pentru colectarea deseurilor reziduale este 455 lei/tona fara TVA. Coeficientul de conversie pentru deseuri reziduale este de 0.24 to/1mc Valoarea estimata a contractului este de [(8,8 mc/luna X 8 luni X 0,24 to/mc) + (4,4 mc/luna X 8 luni X 0,24 to/mc)] X 455 lei/to = 11.531,52 lei fara TVA.
- Număr anunț
- DA27880957
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Dimitrie Filisanu (CUI 5047047)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90500000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11,53 RON
- Valoare atribuită
- 11,53 RON
- Data publicării
- 29.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.