Atribuită Cumpărare directă

pentru 19.04.2021 lapte 26 l unt 18buc ,br vaci 4 buc/0.500kg, br vaci 2*5kg, smantana 3buc, iaurt 175 g 80b 21.04.2021 lapte 22l

Număr anunț
DA27789837
Autoritate contractantă
GRADINITA P.P. LIZUCA (CUI 17968509)
Furnizor / câștigător
ROMFULDA PROD SRL (CUI 6906101)
Cod CPV
15511000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499 RON
Valoare atribuită
499 RON
Data publicării
16.04.2021 00:00
Data finalizării
16.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

499 RON

din 499 RON estimat