Atribuită
Cumpărare directă
Municipiul Bucureşti achiziţionează, ”Servicii de certificare calificată a semnăturii electronice”, conform descrierii din Specificatiile tehnice ataşate pe SEAP. Valoarea totală estimată este: 810,00 lei fara TVA Cantitate: 9 certificate digitale – kituri noi cu valabilitate 1 an x 90 lei/certificat = 810,00 lei fata TVA Criteriul de atribuire: preţul cel mai scăzut. La momentul ofertării aveţi obligaţia de a posta în SICAP (www.e-licitatie.ro) valoarea totală/pachet exprimată în lei fără TVA, iar pe adresa isabelle.oprea@pmb.ro se vor transmite pentru deliberare: oferta financiară detaliată conform cerintelor din Specificatiile tehnice atasate, oferta tehnică întocmită conform cerinţelor din Specificatiile tehnice atasate.
- Număr anunț
- DA27730689
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- TRANS SPED S.A. (CUI 12458924)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 810 RON
- Valoare atribuită
- 810 RON
- Data publicării
- 07.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.