Atribuită Cumpărare directă

ULEI STIHL 2T / 1L - 30 buc la pretul de 21.05 lei/buc - cf. referat 5519/ 05.04.2021 -Administrare Spatii Verzi; ULEI MOTOR M40 / 1L - 100 litri la pretul de 5.35 lei/litru -cf. referat 5517/05.04.2021 - Administrare Spatii Verzi

Număr anunț
DA27736058
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
09211000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,17 RON
Valoare atribuită
1,17 RON
Data publicării
08.04.2021 00:00
Data finalizării
08.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,17 RON

din 1,17 RON estimat