Atribuită
Cumpărare directă
hartie copiator a4 - 36 top 1 Mapa pentru semnaturi Esselte 20 file buc 2 2 Alonje arhivare mari 25/set galbene buc 50 3 Elastic bani pungi 10 2.80 28.00 5.32 4 Capse EK 24/6 cut 4 1.49 5.96 1.13 5 Plic DL autoadeziv fereastra dreapta cod 2205 buc 1000 6 Patron scurt albastru Daco buc 3 7 Pix cu bila Ek U29 cu mecanism albastru buc 12 8 Dosar plic Paperland buc 100 9 Dosar cu sina Biroco A4 230g buc 100 10 Folie protectie documente A4 Noki 100/set set 5 1 Banda adeziva ambalare 48 tr acryl Silent role 12 2 Cutter Ek metal auto-lock 18mm buc 2 3 Cutter Ek standard 18mm asortate buc 3 4 Banda izolatoare neagra 19mm*18.3m role 3 5 Foarfeca EK 19cm buc 2 6 Capsator Ek Eco 24/6 30coli buc 1 7 Coperta talon auto Flaro buc 5 8 Dosar cu sina Biroco A4 230g buc -50 9 Dosar de incopciat 1/1 Biroco buc 50 10 Tus Colop Negru buc 2 1 Bec led 10w E27 lumina rece Comtec buc 7 2 Baterie Maxell R3 buc 8 3 Baterie Duracell R6 buc 10 1 Baterie Toshiba R6 buc 12 2 Baterie Duracell AA buc 30 3 Baterie Maxell R3 buc 24 1 Baterie Duracell R6 buc 10 2 Picatura adeziv instant buc 3
- Număr anunț
- DA27713244
- Autoritate contractantă
- COMUNA BECLEAN (PRIMARIA COMUNEI BECLEAN JUD. BRASOV) (CUI 4443426)
- Furnizor / câștigător
- PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,35 RON
- Valoare atribuită
- 1,35 RON
- Data publicării
- 05.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.