Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 80g Polcopy top 10 Pix cu bila Ek XR30 cu mecanism albastru buc 20 Capse EK 24/6 cut 2 Agrafe 33mm cut 3 Creion grafit HB Milan cu radiera buc 12 Radiera Milan 1012 buc 1 Textmarker Ek V-12 galben buc 1 Textmarker Ek V-12 albastru buc 1 Textmarker Ek V-12 portocaliu buc 1 Marker permanent Milan negru buc 3 Marker permanent Ek P100 negru buc 3 Caiet A5 80file spira dictando buc 2 Caiet A4 80 file dictando buc 1 Notes adeziv 75*75mm galben buc 12.
- Număr anunț
- DA27862682
- Autoritate contractantă
- ORASUL VICTORIA (CUI 4523207)
- Furnizor / câștigător
- PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184 RON
- Valoare atribuită
- 184 RON
- Data publicării
- 27.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.