Ofertă acceptată Cumpărare directă

Far dreapta, far stanga, cilindru pretensionare, contact cu cheie, butuc, capac butuc, lumini

Număr anunț
DA34454915
Autoritate contractantă
SC DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA (CUI 3286536)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.332.757 RON
Data publicării
08.11.2023 11:23
Data finalizării
09.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.332.757 RON