Atribuită Cumpărare directă

10504693 - Plafoniera cu senzor 360o Comtec MF0011-17705,2 x E27, 40W, 30 cm Specificatii tehnice: Brand: Comtec Model:MF0011-17705 Numar surse de iluminare: 2 Tip soclu: E27 Putere maxima bec: 40 W Culoare: alb Lumina ambianta: 3 ÷ 2000 Lux (reglabila) Timpul de intarziere: minim 10 secunde ± 3 secunde, maxim 2 minute ± 30 secunde Unghi de detectie: max. 360 o Distanta de detectie: 6 m (24°C) Inaltimea de instalare: 2.2 - 4 m Viteza de detectare: 0.6 ÷ 1.5 m/s Puterea consumata: 0.45 W (in lucru), 0.1 W (static) Montaj: aparent Temperatura de lucru: -20 oC ÷ +40 oC Umiditatea de lucru: < 93 % RH

Număr anunț
DA27765595
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI 1581530)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
31527300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171 RON
Valoare atribuită
171 RON
Data publicării
13.04.2021 00:00
Data finalizării
15.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171 RON

din 171 RON estimat