Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE PENTRU LUCRARI DE CONSTRUCTII conform ADV1207716/14.04.2021 si oferta: ACHETUL CONTINE: 10700918 CT17 GRUND DE PROFUNZIME 10L BUC 3 43.08 10700879 CM9 ADEZIV CERESIT INT 25KG BAG 12 18.31 10700860 CE40 CERESIT MARON(CHOCOLATE) 5KG - clasa CG2 W BUC 6 35.45

Număr anunț
DA27850840
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
562 RON
Valoare atribuită
562 RON
Data publicării
26.04.2021 00:00
Data finalizării
26.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

562 RON

din 562 RON estimat