Atribuită
Cumpărare directă
PACHET COVOR TRAVERSA conform ADV1209629/21.04.2021 si oferta: PACHETUL CONTINE: 11113662 ASTROTURF ROSU EXTERIOR TRAVERSA, grosime totala: 11 mm; greutate totala: 2500 g/m; latime: 91 cm M 13,5 74,20 11114471 BAGHETE ASTROTURF, lungime 91cm, montare fara holsuruburi BUC 14 9,40
- Număr anunț
- DA27851118
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 39530000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,13 RON
- Valoare atribuită
- 1,13 RON
- Data publicării
- 26.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.