Atribuită
Cumpărare directă
IMPRIMANTA LASER MONOCROM LEXMARK MS317DN RETEA A4 MS317DN Mod tiparire: Laser Tip: Monocrom Format: A4 Viteza printare alb/negru (ppm): 33 Rezolutie la printare alb-negru (dpi): 1200 x 1200dpi Prima pagina (s): 6,5 Limbaj imprimanta: PCL5e, PCL6, PPDS, PS3, XPS, AirPrint Procesor (MHz): Dual Core, 800MHz Memorie standard: 128 MB Duplex: Da Interfata: USB 2.0 Retea: Ethernet Wireless: Nu Alimentare hartie (coli): Tavi 50+250 coli (max 850 coli) Consumabile: Drum 50F0Z00/50F0ZA0 (60k) Tonere 51B2000/51B00A0 (2.5k) Volum maxim recomandat (copii/luna): 2500 Accesorii incluse: Toner in-box 1500 pag Accesorii optionale: Retea GB extern Retea wireless Tava 250 coli Tava 550 coli Altele: Afisaj LCD pe 2 linii Garantie: 12 luni
- Număr anunț
- DA27823853
- Autoritate contractantă
- CENTRUL REZIDENTIAL PENTRU PERSOANE VARSTNICE DEPENDENTE SF MARIA (CUI 34208996)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336 RON
- Valoare atribuită
- 336 RON
- Data publicării
- 22.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.