Atribuită Cumpărare directă

Denumire: Network Attached Storage Synology DS1520+ 8GB Cod producator: DS1520+ Stocare HDD inclus Nu Numar unitati de stocare suportate 5x HDD Compatibilitate HDD bay SATA-III Tip HDD suportat 3.5 inch, 2.5 inch, SSD Capacitate maxima HDD 16 TB HDD x 5 Altele 2 x m.2 2280 NVMe Hardware Model Tower Model CPU Quad-Core Intel Celeron J4125 Frecventa CPU 2 GHz Interfata LAN 4x RJ-45 Viteza transfer 10/100/1000 Mbps Conectori 2x USB 3.0 2x eSATA Camere IP suportate 40 Licente supraveghere incluse 2 Ventilator 2x 92 mm Alimentare 120W Consum 36.67 W Nivel zgomot 20.8 dBA Dimensiuni 230 x 223 x 166 mm Greutate 2.26 kg Garantie: 24luni + HDD Desktop WD Red Plus (3.5'', 8TB, 256MB, 5400 RPM, SATA 6 Gb/s) Garantie: 24luni Pret fara TVA: 7230.31ron /DS1520+ si 4 HDD Transport inclus. Achiziția se va finaliza prin încheierea unui contract. Termen de livrare: maxim 7 zile calendaristice de la semnarea contractului.

Număr anunț
DA27711281
Autoritate contractantă
CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,23 RON
Valoare atribuită
7,23 RON
Data publicării
05.04.2021 00:00
Data finalizării
06.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7,23 RON

din 7,23 RON estimat