Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare SA cladire- 1.428.026 Ron

Număr anunț
DA34460713
Autoritate contractantă
ORASUL PECICA (CUI 3519550)
Cod CPV
66513200-1 · Servicii de asigurare a constructiilor impotriva tuturor riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.886.621 RON
Data publicării
08.11.2023 11:23
Data finalizării
09.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.886.621 RON