Atribuită
Cumpărare directă
Imprimanta multifunctionala EPSON WORKFORCE WF 7710 DWF, A3, sistem CISS Premium Cerneala PIGMENT Utilitate: Multifunctionala Nr. culori: 4 culori Tavi hartie: 1 Mod tiparire: Color Duplex (listare fata-verso): DA ADF (Tava superioara pt. alimentare automata cu documente): DA Tip Imprimanta: Multifunctional A3 inkjet 4in1. Functii: Imprimare, Scanare, Copiere, Fax Nr. cartuse: 4 cartuse individuale de culoare. Black, Cyan, Magenta, Yellow Viteza printare alb/negru (ppm): 8 Pagini/min. 32 Pagini/min.(hartie simpla) Viteza printare color: 10 Pagini/min 20 Pagini/min (hartie simpla) Rezolutie la printare alb/negru (dpi): 4.800 x 2.400 DPI Rezolutie la printare color (dpi): 4.800 x 2.400 DPI
- Număr anunț
- DA27765510
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
- Furnizor / câștigător
- KAPA ADVERTISING S.R.L. (CUI 18927817)
- Cod CPV
- 30232130-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,05 RON
- Valoare atribuită
- 2,05 RON
- Data publicării
- 13.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.