Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA) remorca AR06GCA, conform referat de necesitate nr. 1661/15.04.2021, aferent desfasurarii in conditii optime a activitatiilor departamentului edilitar al Gospodaririr Comunale Arad

Număr anunț
DA27788678
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI 1680258)
Furnizor / câștigător
EXA BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 18409050)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38 RON
Valoare atribuită
38 RON
Data publicării
16.04.2021 00:00
Data finalizării
16.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38 RON

din 38 RON estimat