Atribuită Cumpărare directă

6984000169810 TUB CU LED T8 18W 6400K QUARK BUC 10.00*16.81 6422838182859 TUB CU LED 9W 6400K OFFICE BUC 10.00*13.45 8699258210334 BROASCA EXT FARA CIL CROM C/L=85 153P-30 BUC 1.00*20.17 5904093551393 PRIZA DUBLA CP CU OPT ALB SDN3000421 BUC 4.00*19.33 5995991115114 EUROPORTAL 35/92/16 BUC 1.00*42.86 4003318794506 CILINDRU ABUS D45 45*45MM BUC 1.00*75.63 4003318788413 CILINDRU ABUS D45 40*50MM BUC 1.00*73.11 MATCTII336 COLTAR PVC CU PLASA 2.5 M BUC 5.00*3.53 5901095651342 BATERIE CADA RIMINI BRI11 CASABLANCA BUC 1.00*167.23

Număr anunț
DA27825591
Autoritate contractantă
Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
776 RON
Valoare atribuită
776 RON
Data publicării
22.04.2021 00:00
Data finalizării
22.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

776 RON

din 776 RON estimat