Atribuită
Cumpărare directă
Produse horticole conform ofertei nr. 31/09.02.2021: 1) Etichete cu bucla ES TYVEK 16 cm, 1000 buc/pachet, 1 pachet x 105.05 lei/pachet=105.05 lei; 2) Ghiveci 15 cm, maro, volum 1,5 l, 100 buc/set, 5 seturi x 36.97 lei/set=184.85 lei; 3) Ghiveci 19 cm, maro, volum 3 l, 100 buc/set, 5 seturi x 68.07 lei/set=340.35 lei; 4) Substrat mediu, 250 l /balot, 4 baloturi x 73.95 lei/balot= 295.80 lei; 5) Perlit horticol 4-6 mm, 100 l /sac, saci x 46.22 lei/sac=369.76 lei; 6) Osmocote Start 11-11-17, 1-1.5 luni, 25 kg/sac, 1 sac x 431.19 lei/sac=431,19 lei. Total fara TVA 1727,00 RON / pachet
- Număr anunț
- DA27760135
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- HORTIGALA SRL (CUI 17779623)
- Cod CPV
- 03121000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,73 RON
- Valoare atribuită
- 1,73 RON
- Data publicării
- 13.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.