Atribuită Cumpărare directă

Monit. presa - serv. personalizat - conform oferta 141/06.12.2023

Număr anunț
DA34816157
Autoritate contractantă
AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
Furnizor / câștigător
AGENTIA NATIONALA DE PRESA AGERPRES (CUI 24292654)
Cod CPV
92400000-5 · Servicii de agentii de presa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.480 RON
Data publicării
10.01.2024 13:45
Data finalizării
11.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.480 RON