Atribuită
Cumpărare directă
STECHER PLAT CU CP TG-7104.04101 - 1 BUC X 4,5378 TABLOU 6L PT COMTEC - 1 BUC X 15,0420 DOZA DERIVATIE PT 150X110 IP55 685.006 - 1 BUC X 15,0420 PRIZA DUBLA PT CU CP+CAPAC - HEPOL - 1 BUC X 15,0420 SIGURANTA AUT.NOARK 3P 20A - 1 BUC X 33,1933 CABLU MYYM 4X2.5(H05VV-F) - 25 M X 4,6218 DISC THE EDGE 125X1.2X22 KRONENFLEX 317820 - 3 BUC X 5,2941 PRIZA MOD 2 CP-PT - RELEE - 1 BUC X 23,9496 SIGURANTA AUT. SCHNEIDER IK60N 1P 25A - 1 BUC X 10,5042 SIGURANTA AUT. SCHNEIDER IK60N 1P 25A - 1 BUC X 10,5042 H-SURUB LEMN 8X120 - SPAX CAP SAIBA - 15 BUC X 1,6807 H-SURUB LEMN 8X140 - SPAX CAP SAIBA - 15 BUC X 1,9328
- Număr anunț
- DA27719343
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC VASILE DEAC VATRA DORNEI (CUI 4604930)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 313 RON
- Valoare atribuită
- 313 RON
- Data publicării
- 06.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.