Atribuită
Cumpărare directă
1 TEAVA PP(MUFA SI GARNITURA ) D50 L2M BUC 5 7.95 2 TEAVA PP(MUFA SI GARNITURA ) D50 L1M BUC 5 4.15 3 TEAVA PP(MUFA SI GARNITURA ) D50 L0.25M BUC 5 1.73 4 COT PP 50/87 BUC 10 1.26 5 COT PP 50/45 BUC 10 1.26 6 COT PP 50/15 BUC 5 1.26 7 RAMIFICATIE PP 110/110/45 BUC 2 6.97 8 RAMIFICATIE PP 110/110/87 BUC 1 6.97 9 RAMIFICATIE PP 110/50/87 BUC 1 5.37 10 PIESA CURATIRE 110 BUC 2 10.89 11 TEAVA PP(MUFA SI GARNITURA ) D110 L2M BUC 4 19.53 12 TEAVA PP(MUFA SI GARNITURA ) D110 L1M BUC 5 10.36 13 TEAVA PP(MUFA SI GARNITURA ) D110 L0.25M BUC 5 3.64 14 COT PP 110/87 BUC 10 4.02 15 COT PP 110/45 BUC 10 4.02 16 COT PP 110/15 BUC 3 4.71 17 RAMIFICATIE PP 50/50/87 BUC 1 2.12 18 RAMIFICATIE PP 50/50/45 BUC 1 2.67 19 TEAVA PP D40 L1M BUC 5 3.24 20 TEAVA PP D40 L0.5M BUC 10 2.34 21 COT PP 40/87 BUC 10 1.12 22 COT PP 40/45 BUC 10 1.12 23 COT PP 40/15 BUC 10 1.51 24 MUFA PP 110 BUC 2 4.83 25 MUFA PP 50 BUC 2 2.21 26 MUFA PP 40 BUC 2 1.98 27 SILICON SANITAR 280 BUC 10 8.78 28 SIFON PARDOSEALA PP 3 INTRARI 40 IESIRE 50 H80 CU INALTATOR GRATAR INOX BUC 3 17.01 29 RAMIFICATIE PP 40/40/45 BUC 6 2.01 30 CONECTOR REDUS PP 50/40 BUC 6 4.27
- Număr anunț
- DA27757327
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
- Furnizor / câștigător
- AMP GRUP SRL (CUI 23207235)
- Cod CPV
- 44115210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 668 RON
- Valoare atribuită
- 668 RON
- Data publicării
- 13.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.